Vítejte u hradní stráže,

která se každý den stará o svá pážata.

Žijeme a učíme se v klidném a čistém prostředí uprostred přírody, stranou od hluku měst. Je nás tak akorát, vidíme a známe se. Mnoho akcí během roku dělají všichni žáci společně bez rozdílu věku. Umíme si pomáhat. Děti v mateřské škole sídlí ve stejné budově jako školáci. Spolupráce školy a školky je naprosto samozřejmá a probíhá denně. Různých akcí se totiž účastní naši nejmenší i školáci společně. Přechod ze školky do školy je tak naprosto přirozený. Děti se vídají na školní zahradě a při mimoškolních aktivitách, které škola každoročně nabízí.

Škola má velkou podporu ze strany obce. Pan starosta i zastupitelé úzce spolupracují s vedením školy a snaží se neustále modernizovat vybavení budovy a finančně podporují výuku a aktivity dětí.