20. 09. 2020

COVID VE ŠKOLE - POKYNY NA PONDĚLÍ (20.9. 18:00)

Vážení rodiče,

závazné stanovisko epidemiologa dnes nedostaneme - čekáme "ve frontě". Další opatření můžeme očekávat v úterý nebo ve středu.

Hygiena nám dala doporučení, prosím všechny, abyste ho respektovali:

Žáci 3. třídy zůstávají doma a budou mít distanční výuku. Paní učitelka se s Vámi domluví.

1., 2. 4. a 5. třída se učí podle rozvrhu do oběda. Na oběd půjdeme postupně po mateřské škole tak, abychom nemíchali třídy dohromady. 1. a 2. třída bude po obědě do 12ti hodin.

Také ve třídách se nebudou mísit učitelé - učí vždy jen jeden. (je to prevence ke snížení rizika nákazy)

Po obědě zůstanou v družině děti jen v nejnutnějším případě.

Budeme bedlivě ve škole i doma sledovat zdravotní stav všech a případné příznaky nemoci ihned řešit.

Kdo se cítí jako ohrožený jedinec, nechť zváží účast dítěte ve škole. V případě, že dítě zůstane doma, obědy lze odhlásit dnes nebo výjimečně zítra do šesti hodin ráno. Obědy nepřítomným do náhradních nádob nevydáme.

Zatím děti nejsou v karanténě, jde o preventivní opatření. (Rodič může mít ošetřování po dohodě s dětským lékařem).

V úterý určitě nepojedeme na první plavání.

Dětí v mateřské škole se žádné z výše uvedených opatření netýká.

Jana Hrušková