21. 09. 2020

COVID VE ŠKOLE - POKYNY NA 23.9. - 25.9. 2020

POKYNY NA VÝUKU OD STŘEDY DO PÁTKU

Od středy zůstávají ve škole pedagožky: Hrušková - 1. třída, Janouchová - 2. třída, Černá - 4. třída. Učíme své třídy do 11:25. Potom jdeme postupně na oběd. Po obědě se střídáme v družině (vychovatelky také nemáme).

Pro tyto třídy neplánujeme žádné ředitelské volno v pátek, jak doporučuje vláda. Do školy chodí zdravé děti a zdravé učitelky. Volnem jen způsobíme komplikace rodičům.                                                         Jana Hrušková

Na přání rodičů děti samozřejmě ze školy uvolňujeme.

STARŠÍ INFO Z 21. 9.:

Žáci třetí třídy jsou v povinné karanténě. Dostávají dopis mailem z hygienické stanice o dalším postupu.

Všichni ostatní žáci mohou chodit do školy. Dále však platí zvýšená opatrnost, sledování zdravotního stavu a důsledná hygiena.

Máme oslabený pedagogický sbor (některé učitelky jsou nachlazené a další doma s ošetřováním dítěte. Proto i nadále v tomto týdnu platí rozvrh 4 hodiny dopoledne pro 1., 2. a 4. třídu.

5. třída se bude učit v úterý dopoledne.  Od středy do pátku budou mít distanční výuku. Paní učitelka ošetřuje vlastní dítě. V úterý dostanou ve škole potřebné materiály a učivo k práci z domu.

DOPORUČENÍ Z HYGIENY - V TOMTO DOPISU