09. 12. 2020

ORGANIZACE PROVOZU PŘED VÁNOCEMI

ZMĚNA PRO DNY 21. 12. a 22. 12.  Platí, že děti nejdou do školy. Vláda vyhlásila tyto dny jako DNY VOLNA PROTI COVIDU. Takže rušíme pojem ředitelské volno a rodiče mají v tyto dny nárok na ošetřovné.

V MŠ MÁME DÍTĚ POZITIVNÍ NA COVID - NAPOSLEDY NAVŠTÍVILO ŠKOLKU V PÁTEK  4.12. Pozitivní výsledky zná od středy 9. 12. Čekáme na pokyny hygieny.

Příští - poslední týden v ZŠ - MŠ bude probíhat následovně:

1) V úterý 15.12. má ŠJ od 13,00 školení v nové kuchyni - musíme být po obědě včas / všichni půjdou na oběd o 15 minut dřív

2) Ve čtvrtek - třídní vánoční besídky

3) V pátek stavaři ve škole otevřou průchod v 1. patře. Bude díra - nebezpečí pádu a průvan. Celá ZŠ půjde dopoledne na vycházku na Bakov ke krmelci.
MŠ - prosím o zvýšenou opatrnost, když jdete s dětmi na WC.
Provoz odpolední družiny bude omezen na minimum.

5) Na pondělí a úterý (21. a 22. 12. ) vyhlašuji ředitelské volno v ZŠ a uzavření MŠ.

Jana Hrušková