15. 08. 2020

OTEVŘENÍ A PROVOZ MŠ

Vážení rodiče,

POZOR - 1. 9. V ÚTERÝ NEJDE V CELÉ DOLNÍ BRANNÉ EL. PROUD!

Od 1.9. (úterý) budou děti MŠ rozděleny do 2 oddělení.

Od 6:30 do 7:30 se obě oddělení scházejí v přízemí budovy ZŚ. V 7:30 převádíme starší děti  do KD.  (Po 7:30 voďte starší děti přímo do KD).

Oběma oddělením MŠ bude plně k dispozici školní zahrada a jídelna v suterénu KD. U stravování bude následující režim: svačinky vlastní - kuchařky je dětem donesou do tříd. Obědy dovážené - děti na ně budou chodit do suterénu KD, kde je pro náš režim v tuto chvíli již přizpůsobená výdejna a jídelna. Sem budou chodit i školáci.

S dotazy se obracejte na učitelky MŠ od 6:30 do 15:00 hodin.

Děkuji všem rodičům za vstřícnost a trpělivost. Během léta  jsem často přítomna na staveništi a celou stavbu sleduji. Věřte, že ten 120 let starý dům si takto velkou rekonstrukci opravdu zasloužil a přišla za pět minut dvanáct........

Děkuji, Jana Hrušková