18. 06. 2021

REKONSTRUKCE SOCIÁLNÍCH ZAŘÍZENÍ

Od 21. 6. 2021 začne probíhat ve škole rekonstrukce sociálních zařízení. Velmi to omezí provoz školy, 1. poschodí nemůžeme použít vůbec. Aktivity školy jsou proto směřovány na výlety a exkurze. Omezení provozu se dotkne také školní jídelny a malého oddělení MŠ. Zde se bude napojovat voda a odpady z 1. poschodí do přízemí. Děti nesmí do jídelny z bezpečnostní důvodů vstupovat. Obědy budou přizpůsobeny tak, aby si je školní  děti mohly vzít do ruky a sníst ve školní družině nebo na zahradě, při delším výletu budou odhlášené. Obědy nebudou dokonalé (v plánu jsou špagety, obložená houska, řízek a buchty). Každý oběd bude doplněn sušenkou nebo ovocem. Komu to takto nevyhovuje, může si obědy odhlásit.

Děti v MŠ  nebudou také chodit do jídelny. Jíst budou ve svých třídách. Od 28.6. nebudou používat záchodky a koupelnu v malém oddělení štěňátek.

PRO DĚTI ZE ŠKOLY I ŠKOLKY PLATÍ PŘÍSNÝ ZÁKAZ POHYBU PO PARKOVIŠTI ZA ŠKOLOU. Zde budou do kontejneru sypat stavební materiál z bouraných prostor a budou se zde pohyboat stavební vozidla.